Jakie środki do dezynfekcji powierzchni?
Jakie środki do dezynfekcji powierzchni?

Dezynfekcja powierzchni użytkowych powinna być przeprowadzana regularnie. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa wzrosło zapotrzebowanie na środki do szybkiej dezynfekcji stołów czy klamek drzwi. W naszym sklepie znajdziesz chemię profesjonalną i skuteczne środki do użytku domowego. Sprawdź, w co warto się zaopatrzyć!

Uniwersalne środki do szybkiej dezynfekcji powierzchni

Aktualna sytuacja wymaga często szybkiej dezynfekcji powierzchni użytkowanej przez kolejne osoby wchodzące do sklepów, gabinetów lekarskich czy choćby prywatnych domów. Dzięki środkom czystości opartym na alkoholu szybko pozbędziesz się wszelkich możliwych wirusów i bakterii. Ponadto spryskanej takim produktem powierzchni nie musisz dodatkowo wycierać na sucho. Przyspiesza to znacznie mycie i dezynfekcję

W naszym sklepie znajdziesz produkty o mniejszej pojemności, wyposażone w wygodny dozownik. Doskonale nadają się one do pomieszczeń o małej powierzchni bądź do użytku domowego. Z kolei dla właścicieli restauracji lub innych obiektów publicznych polecamy większe i ekonomiczniejsze opakowania uniwersalnych środków czyszczących na bazie alkoholu. Bez problemu można przelać z nich płyn do mniejszych dozowników i rozdysponować personelowi. 

Profesjonalne środki czystości 

Szybka dezynfekcja powierzchni niestety nie zawsze poradzi sobie z trudniejszymi plamami, szczególnie po substancjach oleistych. Wtedy przyda się chemia profesjonalna dostępna w naszym sklepie. Pomoże Ci nie tylko wyczyścić każdą powierzchnię, ale również odpowiednio ją zabezpieczyć. 

Na koniec dnia w każdym publicznym lokalu niezbędna jest gruntowna dezynfekcja wszystkich powierzchni. Do szczególnie trudnych zabrudzeń polecamy Double Cleaner. Jest to środek, który bez problemu poradzi sobie nawet z tłuszczem czy smarami. 

Większy zakres zastosowań ma uniwersalny płyn czyszczący Mr. Proper. Dzięki niemu wyczyścisz nie tylko podłogę, blaty, ale także sprawdzi się w sanitariatach. Z kolei, jeśli masz do czynienia z aktami wandalizmu, przyda Ci się środek do usuwania gum, klejów i markerów Rubber Killer. Pomoże Ci on szybko przywrócić czystość meblom tarasowym w ogródkach piwnych czy restauracji. Dzięki niemu możesz zapomnieć o żmudnym zdrapywaniu zaschniętych gum. 

Środki do czyszczenia powierzchni są niezbędne do utrzymania nieskazitelnej czystości w domu i lokalach publicznych. W przypadku hal produkcyjnych czy restauracji sprawdzą się profesjonalne środki o mocniejszym składzie i sile czyszczącej. Z kolei do domu możesz wybrać uniwersalne środki czyszczące, którymi zdołasz wyczyścić zarówno zlew w kuchni, jak i wannę. 

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon: 17 8545408

Lub napisz: sklep@softmm.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl