Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Artykuły
O czym warto pamiętać, sprzątając powierzchnie sportowe?

Powierzchnie na halach sportowych czy zakrytych boiskach są bardzo specyficzne. Muszą zapewniać nie tylko wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale także mieć określone parametry fizyczne, jak chociażby współczynnik sprężystości czy antypoślizgowość. Jak sprzątać tego typu obiekty i o czym warto pamiętać?

Jakimi środkami czyścić kuchnię?

Kuchnia to jedno z najbardziej eksploatowanych pomieszczeń w domu. Jest to tym samym również miejsce, które najtrudniej utrzymać w czystości. Tłuszcz, opary z gotowania i pozostałości jedzenia mogą stanowić wyzwanie - szczególnie kiedy brakuje nam regularności w sprzątaniu. Jakich zatem środków użyć, aby sprzątanie było łatwe i efektywne?

Chmura tagów
Chemia profesjonalna - czy można stosować ją w domu? Odzieramy z mitów!
Chemia profesjonalna - czy można stosować ją w domu? Odzieramy z mitów!

W tym wpisie chcielibyśmy się przyjrzeć profesjonalnym środkom do utrzymywania czystości powierzchni, które z powodzeniem możemy używać w domu. Jakie argumenty przemawiają na rzecz stosowania produktów profesjonalnych?

  • wydajność - produkty profesjonalne zazwyczaj są sprzedawane jako koncentraty. Oznacza to, że sami rozcieńczamy i przygotowujemy finalny produkt. Takie rozwiązanie jest bardzo efektywne, oszczędza nam czas oraz pieniądze - nie musimy ciągle uzupełniać kończących się produktów w domu. Przykładowo - preparat do czyszczenia powierzchni Preparat Sauber A10 o zapachu cytrynowym - używa się w stężeniu 40-100 mililitrów na 10 litrów wody! Czyli z 1l opakowania, możemy uzyskać 100-250 litrów gotowego preparatu! 
  • marketing - produkty profesjonalne, z racji zastosowania do jakiego są kierowane - nie bazują na sile marketingu, nie mają kolorowych etykiet, reklam w telewizji, internecie itd. itp. Ich najważniejszą cechą jest funkcjonalność. Ponieważ odbiorcy, do których te środki trafiają, są zainteresowani głównie ich skutecznością,
  • cena - punkt, który wynika pośrednio z poprzedniego, produkty profesjonalne z racji mniejszych wydatków na ich marketing, są tańsze niż ich "komercyjne" odpowiedniki,
  • siła działania - produkty profesjonalne bardzo często mogą sobie poradzić bez problemu z zabrudzeniami, z którymi normalne "sklepowe" preparaty nie są w stanie. Co więcej, to my decydujemy o "mocy" naszego preparatu - przygotowując jego roztwór - rozcieńczając go bardziej lub mniej - w zależności od potrzeb.

Dlatego też, z powodzeniem możemy korzystać z produktów profesjonalnych w domu, pamiętajmy żeby zawsze zapoznać się z informacją na etykiecie danego produktu (żebyśmy wiedzieli do czego służy).

Poniżej cały nasz dział chemii profesjonalnej:
Chemia profesjonalna w sklepie Soft

Masz pytania?

Zadzwoń:

17 854 54 08

Napisz:  

sklep@softmm.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl