Masz pytania? Zadzwoń!

17-854-54-08

lub napisz: sklep@softmm.com.pl
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Artykuły
Pojemniki na papier toaletowy w publicznych łazienkach - 4 propozycje

Niezbędnym wyposażeniem każdej publicznej toalety jest pojemnik na papier toaletowy. Jego wielkość, kształt i sposób działania zależy od wielu czynników. Wśród nich warto wymienić intensywność użytkowania. Toalety zlokalizowane w budynkach, w których przebywa wiele osób, wymagają innych rozwiązań od tych, rzadziej wykorzystywanych.

Jak wybrać wózek do sprzątania?

Utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale, hotele, czy urzędy wymaga właściwej organizacji pracy i zastosowania odpowiednich narzędzi. Wśród tych ostatnich nieocenioną wartość stanowią wózki do sprzątania.

Chmura tagów
Jak wybrać wózek do sprzątania?
Jak wybrać wózek do sprzątania?

Utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale, hotele, czy urzędy wymaga właściwej organizacji pracy i zastosowania odpowiednich narzędzi. Wśród tych ostatnich nieocenioną wartość stanowią wózki do sprzątania. Doskonale sprawdzają się w obiektach o większej powierzchni i różnym przeznaczeniu. Ich ogromną zaletą jest to, że znacznie ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Ograniczają też konieczność dźwigania cięższych przedmiotów, co chroni pracowników przed ryzykiem ewentualnych kontuzji czy urazów.

Wózek do sprzątania to podstawowe narzędzie pracy personelu zajmującego się utrzymaniem czystości w dużych obiektach użyteczności publicznej. Jego zalety trudno przecenić nie tylko dlatego, że ułatwia pracę, ale również z uwagi na to, że chroni zdrowie osób zajmujących się sprzątaniem. Szeroki asortyment wózków pozwala sprostać wymaganiom pracowników zatrudnionych w obiektach o różnym przeznaczeniu. Jakie kryteria należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze?

Zacznijmy od określenia potrzeb

Dostosowanie wózka do zakresu prowadzonych prac oraz wielkości sprzątanej powierzchni jest kwestią kluczową, dzięki której będziemy mogli mówić o zadowoleniu z dokonanego wyboru i efektywności pracy. Nie bez znaczenia jest także rodzaj obiektu, w którym prowadzone będą prace oraz jego przeznaczenie. Wózek do sprzątania w szpitalu z pewnością będzie się różnił od tego, który znajdzie zastosowanie w obiekcie hotelowym, a ten, który sprosta wymaganiom pracowników niewielkiego obiektu, niekoniecznie spełni też oczekiwania osób zatrudnionych w budynkach o dużej powierzchni. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto dokładnie zastanowić się, do czego będzie służył wózek do sprzątania i jakie cechy powinien posiadać. 

Szeroki wybór narzędzi – szerokie możliwości

Profesjonalne wózki do sprzątania można podzielić na różne kategorie, które wyróżnimy z uwagi na ich budowę, załączone akcesoria oraz funkcje. Niezależnie od tego podziału większość z nich ma jedną cechę wspólną. Jest nią platforma wózka, która umożliwia przewożenie niewielkich lub nieco większych gabarytowo przedmiotów. Ogranicza to konieczność ich dźwigania przez personel sprzątający, znacznie usprawnia pracę i chroni przed urazami. 

Warto zwrócić uwagę, że wśród dostępnych modeli znajdziemy wózek do sprzątania jednowiaderkowy oraz wózek do sprzątania dwuwiaderkowy. Wózki jednowiaderkowe najczęściej znajdują zastosowanie tam, gdzie nie ma wiele miejsca do ich przechowywania. Dla większej higieny pracy można zastosować specjalną przegrodę, która pozwoli oddzielić wodę czystą od brudnej. Takiej przegrody nie trzeba będzie stosować w wózkach dwuwiaderkowych, gdzie dwa pojemniki pozwalają bez problemu odseparować wodę zanieczyszczoną od tej, która będzie używana do mycia. Na tym jednak wybór się nie kończy. W zależności od obiektu można zdecydować się na wózek do sprzątania z mopem oraz wyciskarką, umożliwiający bezdotykową dezynfekcję pomieszczeń szpitalnych oraz znacznie bardziej rozbudowany pozwalający na segregację brudnej i czystej bielizny podczas porządkowania pokoi hotelowych. 

Wózki do sprzątania są nieodzownym narzędziem pracy w budynkach o różnym przeznaczeniu. Sprawdzą się zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i dużym obiekcie użyteczności publicznej. Ich zastosowanie poprawia efektywność pracy, znacznie skracając jej czas i ułatwiając wykonywanie powierzonych zadań pracownikom. Zaletą większości z nich jest obecność dodatkowych akcesoriów i pojemników, w których można przewozić środki czystości oraz artykuły higieniczne, takie jak papier toaletowy, podkłady higieniczne i mydło w płynie.

Masz pytania?

Zadzwoń:

17 854 54 08

Napisz:  

sklep@softmm.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl