Jak zadbać o właściwą higienę w zakładzie produkcyjnym?
Jak zadbać o właściwą higienę w zakładzie produkcyjnym?

W każdym miejscu niezwykle ważne, szczególnie w okresie pandemii, jest utrzymanie odpowiedniej higieny. Dotyczy to nie tylko restauracji czy innych miejsc publicznych, ale również zakładów produkcyjnych. Ze względu na dużą powierzchnię takich miejsc, każdorazowe sprzątanie może powodować pewne problemy. Ponadto ze względu na charakter produkcji może dochodzić do powstawania plam trudno zmywalnych. Jak sobie z tym poradzić? O tym w dzisiejszym artykule. 

Sprzęt niezastąpiony podczas sprzątania dużych powierzchni

Każdy zakład produkcyjny zazwyczaj składa się z hali o dużej powierzchni, przestrzeni biurowych, magazynów i pokoi socjalnych. Jest więc co sprzątać. Poruszanie się z zestawem chemii do każdej powierzchni po całym obiekcie może być trudne. Z kolei każdorazowe wracanie do pomieszczeń gospodarczych po odpowiedni środek czy to do podłogi, czy szyb, znacznie wydłuży pracę ekipy sprzątającej. 

Rozwiązaniem tego problemu jest wózek do sprzątania. Na nim poukładasz całą niezbędną do sprzątania chemię, a także ważne akcesoria, ścierki, gąbki czy szczotki. Dzięki temu będziesz mieć pod ręką wszystko, co potrzebne do sprzątania. 

W zakładach produkcyjnych problematyczne może być także czyszczenie szyb. Bardzo często zdarza się, że znajdują się w trudno dostępnych miejscach bądź na znacznej wysokości. W tym pomoże Ci sprzęt do czyszczenia szyb. W naszym sklepie znajdziesz różne końcówki z miękką gąbką i zbierakiem do wody. Wszystko możesz umieścić na długim kijku, dzięki któremu sięgniesz do okien położonych wyżej. 

Najlepsze środki do utrzymania higieny w zakładzie produkcyjnym 

Podczas sprzątania zakładów produkcyjnych niezbędne są też odpowiednie środki do czyszczenia. W tym wypadku jednak przyda się nieco silniejsza chemia profesjonalna, która poradzi sobie zarówno ze smarem, jak i olejami. 

W tej kategorii znajdziesz mocne środki czystości przeznaczone do obiektów gastronomicznych. Te doskonale poradzą sobie z tłustymi plamami po olejach. Z kolei mydło marsylskie przeznaczone jest do czyszczenia powierzchni wodoodpornych. Nie wymaga spłukiwania wodą. 

Środki do czyszczenia hal produkcyjnych dostępne są w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Z pewnością mały pojemnik z mleczkiem do czyszczenia szybko by się skończył. 

Higiena w zakładach produkcyjnych jest niezwykle ważna. Wszelkie zabrudzenia mogą wpłynąć negatywnie na wytwarzany w nich produkt. Z tego powodu w naszym sklepie znajdziesz zestawy chemii profesjonalnej o dużej skuteczności. Dostępne są w ekonomicznych opakowaniach i atrakcyjnych cenach. Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon: 17 8545408

Lub napisz: sklep@softmm.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl