Odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachu
Odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachu

Wchodząc do pomieszczenia zwracamy uwagę nie tylko na czystość ale także na zapach. Jest on niezwykle istotny – ten nieprzyjemny robi bardzo złe wrażenie. Odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachu są używane właściwie wszędzie - w domach, mieszkaniach i miejscach takich jak restauracje, urzędy, biura, hotele. Jak zadbać o przyjemny zapach w pokoju, kuchni czy hotelu? Poznaj różnice pomiędzy odświeżaczami powietrza a neutralizatorami zapachu.

 

Odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza są produktami codziennego użytku, stosowane są na bardzo szeroką skalę. Natychmiastowo maskują nieprzyjemne zapachy. Na rynku dostępne są różne rodzaje dzięki czemu możemy wybrać interesujący Nas zapach, formę dozowania czy też wygląd.

  • Odświeżacze powietrza w sprayu i żelu

To najbardziej popularne rodzaje odświeżaczy powietrza. Są bardzo uniwersalne, można ich używać niemal w każdym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza w sprayu są bardzo wygodne w użyciu, łatwo się rozprzestrzeniają. Z kolei odświeżacz powietrza w żelu będzie uwalniał zapach cały czas, wystarczy położyć go w dowolnym miejscu.

  • Automatyczne odświeżacze powietrza

Automatyczny odświeżacz powietrza Air Wick szczególnie polecany jest do miejsc ogólnodostępnych. Ma różne poziomy intensywności, dzięki czemu sami możemy wybrać dozowanie zapachu. Poziomy można dowolnie zmieniać i ustawiać. Elegancki kształt urządzenia dopasuje się do każdego wnętrza.

  • Perfumy do wnętrz

Poza tradycyjnymi odświeżaczami występują też perfumy do wnętrz FOEN. Są to produkty do perfumowania różnych wnętrz, które charakteryzują się trwałością i wydajnością. Idealnie nadają się także do samochodów. Produkt należy stosować na wybrane powierzchnie – nie w powietrze. Perfumy można rozpylać w kilku miejscach w zależności od wielkości pomieszczenia.

 

Neutralizatory powietrza

Próby zlikwidowania nieprzyjemnych zapachów często okazują się walką z wiatrakami. W głównej mierze dlatego, że zamiast usuwać – często je maskujemy. W sytuacji, gdy odświeżacz przestaje działać, nieprzyjemny zapach wraca do Nas ze zdwojoną siłą. Rozwiązaniem takiej sytuacji są neutralizatory zapachów. Działanie neutralizatora polega na eliminacji nieprzyjemnych zapachów. Nie wydziela zbyt intensywnego zapachu, dzięki czemu może być stosowany w wielu miejscach.

Kiedy wybrać odświeżacz powietrza a kiedy neutralizator zapachów?

Zastanawiając się co sprawdzi się lepiej, najpierw musimy pomyśleć o rodzaju pomieszczenia do którego będzie przeznaczony produkt. Jeśli jest to mała toaleta, rzadko uczęszczane miejsce – lepiej sprawdzi się odświeżacz powietrza. Natomiast gdy zależy Nam na skutecznej neutralizacji zapachu w miejscach o dużym natężeniu – zdecydowanie lepiej wybrać neutralizator.

Zarówno odświeżacze powietrza jak i neutralizatory przyczyniają się do powstawania przyjemnych zapachów, które utożsamiane są z czystością.  

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon: 17 8545408

Lub napisz: sklep@softmm.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl