Masz pytania? Zadzwoń!

17-854-54-08

lub napisz: sklep@softmm.com.pl
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Artykuły
Jak zadbać o higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Pandemia wywołana koronawirusem sprawiła, że wielu przedsiębiorców zdecydowało się wysłać swoich pracowników do domów, żeby to w nich wypełniali swoje codzienne obowiązki służbowe. Jednak po kilkutygodniowej pracy zdalnej przychodzi czas, kiedy część firm powoli wraca do normalnego funkcjonowania. W jaki sposób zadbać o stanowisko pracy, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzenianie się wirusa?

Preparaty do odkażania rąk. Dlaczego warto je stosować?

Każdego dnia niezliczoną ilość razy dotykamy różnych przedmiotów i powierzchni. Bardzo często nasze dłonie manipulują też w okolicach twarzy. Czy to poprawiając włosy, drapiąc się po policzku, czy przecierając oko. To wszystko sprawia, że istnieje duże ryzyko przeniesienia w ten sposób bakterii i wirusów do naszego organizmu. Żeby do tego nie dopuścić, powinniśmy ograniczyć dotykanie twarzy, a także dbać o higienę i regularnie przeprowadzać dezynfekcję dłoni. Jakie preparaty do rąk nam się przydadzą?

Skuteczne preparaty do mycia i dezynfekcji sanitariatów i innych powierzchni

Toalety i prysznice w miejscach publicznych potencjalnie mogą być skupiskiem różnych bakterii i drobnoustrojów. Stąd tak ważne jest ich regularne mycie i dezynfekcja. W tym celu należy sięgnąć po profesjonalne artykuły chemiczne, które szybko i skutecznie pozwolą pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Co więcej, powłoka, tworzona przez wysokiej jakości środki czystości, sprawia, że brud nie przywiera do powierzchni i usunięcie go jest o wiele łatwiejsze.

Chmura tagów
Pojemniki na papier toaletowy w publicznych łazienkach - 4 propozycje
Pojemniki na papier toaletowy w publicznych łazienkach - 4 propozycje

Niezbędnym wyposażeniem każdej publicznej toalety jest pojemnik na papier toaletowy. Jego wielkość, kształt i sposób działania zależy od wielu czynników. Wśród nich warto wymienić intensywność użytkowania. Toalety zlokalizowane w budynkach, w których przebywa wiele osób, wymagają innych rozwiązań od tych, rzadziej wykorzystywanych.

O ile w pomieszczeniach mieszkalnych sposób mocowania papieru toaletowego nie odgrywa tak dużej roli, o tyle w przestrzeniach publicznych toalet ma kluczowe znaczenie dla zachowania porządku, czystości oraz funkcjonalności. Producenci akcesoriów łazienkowych dostarczają różnych rozwiązań. Dopasowując je do konkretnych potrzeb, należy zwrócić uwagę między innymi na stylistykę wnętrza oraz wielkość rolki.

Uchwyt na papier toaletowy nie tylko do domu

Zwykły uchwyt na papier toaletowy to rozwiązanie raczej rzadko spotykane w toaletach publicznych. Duże ryzyko związane z kradzieżą papieru sprawia, że znacznie częściej wybierane są inne sposoby jego mocowania. Zazwyczaj są to zamykane pojemniki, do których dostęp mają jedynie osoby uprawnione. Jednak uchwyt na papier toaletowy może sprawdzić się w budynkach o mniejszej intensywności użytkowania.

Pojemnik na papier toaletowy zamykany na kluczyk

Tam, gdzie przebywa dużo ludzi, rekomenduje się montaż dużych pojemników na papier toaletowy. Dostosowane do większych rolek, nie będą wymagały częstego uzupełniania. Warto wybierać modele zamykane na kluczyk.

Podajnik na papier toaletowy z transparentną obudową

W niektórych przypadkach doskonale sprawdza się podajnik z przezroczystą obudową. Osoby odpowiedzialne za stan sanitariatów mogą dzięki temu skontrolować ilość papieru bez otwierania podajnika. Informacja, czy wewnątrz znajduje się papier, jest też użyteczna dla samych użytkowników toalet.

Dozownik papieru toaletowego zapewnia lepszą kontrolę

Doskonałym rozwiązaniem do publicznych toalet są dozowniki do papieru. Ich zaletą jest udostępnianie papieru w listkach, co daje większą kontrolę nad jego eksploatacją. To proekologiczne rozwiązanie, które powinno skłonić do myślenia.

Pojemniki na papier toaletowy powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Szeroki wybór akcesoriów łazienkowych sprosta zróżnicowanym oczekiwaniom klientów zainteresowanych tym segmentem produktów.Masz pytania?

Zadzwoń:

17 854 54 08

Napisz:  

sklep@softmm.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl