Przedświąteczne porządki w czasie pandemii – jakie środki są skuteczne?
Przedświąteczne porządki w czasie pandemii – jakie środki są skuteczne?

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Zanim jednak wpadniemy w szał kupowania prezentów i zanurzymy się w atmosferę świąt – czekają nas porządki w domu. To jeden z najważniejszych elementów przygotowania. W końcu na Wigilię z pewnością przyjdzie najbliższa rodzina. Ponadto biorąc pod uwagę obecnie panującą pandemię – tegoroczne porządki powinny być jeszcze dokładniejsze. 

Co wykorzystać do sprzątania domu?

Jak przed każdymi świętami czekają na nas brudne okna. Aby szybko pozbyć się zabrudzeń zarówno z szyby, jak i ram okiennych, warto wybrać odpowiednie środki. W tej sytuacji szczególnie polecamy płyny do mycia szyb firmy Glass cleaner. Dostępne są w wygodnych opakowaniach z atomizerem. Dzięki niemu łatwo i szybko rozprowadzisz płyn po powierzchni okna. Ponadto produkty te cechują się dużą skutecznością. Na pewno poradzą sobie z nagromadzonym brudem na szybach. 

Należy także dokładnie wyczyścić łazienkę. W końcu goście również z tego pomieszczenia będą korzystać. W tym pomogą Ci środki do czyszczenia łazienek i toalet. W tej kategorii znajdziesz zarówno płyny i kostki do toalety, jak i środki do czyszczenia kabin prysznicowych, umywalek i płytek. 

Niezwykle ważnym pomieszczeniem jest kuchnia. To w końcu tam będziesz przygotowywać wszystkie wigilijne potrawy. Należy więc zadbać o czystość tego pomieszczenia. Wśród środków do czyszczenia kuchni znajdziesz produkty zarówno dobrze znanych producentów, jak i tych mniej, ale za to wykazujące się niezawodną skutecznością. Szczególnie polecamy uniwersalne mleczko do szorowania Abramil. 

Jakie środki bezpieczeństwa zachować na przyjęciach świątecznych?

Tegoroczne święta będą przebiegać pod znakiem pandemii. Jeśli więc masz zamiar zorganizować Wigilię dla większej ilości osób, także dla tych, z którymi nie utrzymujesz codziennie kontaktu – warto zadbać o dodatkowe środki bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz zminimalizować ryzyko zarażenia. 

W łazience warto zamontować nowy dozownik do mydła – najlepiej bezdotykowy. Dzięki temu przedmiot, z którego z pewnością często korzystają domownicy, będzie w pełni bezpieczny. 

Warto także ulokować w najważniejszych miejscach domu preparat do dezynfekcji rąk. Ważne, aby zawierał przynajmniej 70% alkoholu. Produkty te nie wymagają użycia mydła i wody. Dzięki temu są wygodne. Goście będą mogli często z nich korzystać bez wchodzenia do łazienki. 

Dzięki odpowiednim środkom czystości szybko uporasz się z przedświątecznym sprzątaniem. Higiena pomieszczeń, do których chcesz zaprosić gości, jest w tym roku wyjątkowo ważna. Aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo, nie zapomnij o preparatach do dezynfekcji rąk.Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon: 17 8545408

Lub napisz: sklep@softmm.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl