Ranking dozowników do dezynfekcji rąk
Ranking dozowników do dezynfekcji rąk

Jednym z najważniejszych zaleceń dotyczących higieny osobistej w czasie pandemii koronawirusa jest częste mycie rąk. Do tego należy użyć mydła lub płynu antybakteryjnego na bazie alkoholu. Aby ułatwić dozowanie tych środków, najlepiej wybrać dozowniki do dezynfekcji rąk. Zobacz nasz ranking najlepszych modeli dozowników.

Dozowniki do dezynfekcji rąk – jakie wybrać?

Najgorszym rozwiązaniem podczas mycia rąk w czasie pandemii koronawirusa jest używanie zwykłego mydła w kostce. To wymaga od wszystkich osób dotykania tej samej kostki i mydelniczki. Lepszym wyborem są wszelkiego rodzaju mydła w płynie, które można higieniczne zamknąć w dozownikach stojących lub wiszących. W nich też możesz umieścić płyny do dezynfekcji rąk w żelu na bazie alkoholu.

Jakie są rodzaje dozowników do mydła? Możesz wybrać tradycyjne stojące dozowniki do dezynfekcji rąk bądź ścienne. Ważny jest także sposób, w jaki się go uruchamia. Tutaj można wymienić modele, które należy nacisnąć dłonią, łokciem bądź bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk. Które z nich są najlepsze?

Ranking najlepszych modeli dozowników do dezynfekcji rąk

Poniżej znajdziesz nasz ranking najlepszych dozowników. Wszystkie modele możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

4. miejsce Dozownik mydła Katrin Inclusive

Model ten jest doskonałym wyborem do wszystkich miejsc publicznych. Przemawia za tym jego pojemność. To aż 1 litr środka czyszczącego. Uruchamia się go przez naciśnięcie dużego przycisku na froncie. Dodatkową zaletą jest instrukcja alfabetem Braille’a dla osób niewidomych.

3. miejsce Dozownik mydła i płynu do dezynfekcji 0,5 l

Kolejny model w naszym rankingu sprawdzi się zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu. Możesz zawiesić go na ścianie, gdzie nie będzie zajmował dużo miejsca. Ma pojemność 0,5 l. Największą jego zaletą jest jednak możliwość dozowania mydła łokciem. Dzięki temu unikasz bezpośredniego dotyku dłońmi.

2. miejsce Automatyczny stojący dozownik do płynów w sprayu 360 ml

Dużą popularnością cieszą się stojące dozowniki do dezynfekcji rąk, które nie wymagają wiercenia dziur w ścianie. Tym cechuje się model zajmujący 2. miejsce w naszym rankingu. Ponadto to automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk, którego nie trzeba dotykać, aby pobrać niewielką ilość płynu do dezynfekcji.

1. miejsce Automatyczny dozownik do żelu i mydła 1 l

Bezdotykowym dozownikiem do dezynfekcji rąk jest także model zajmujący 1. miejsce. Wystarczy podstawić rękę, aby pobrać niewielką ilość mydła lub płynu antybakteryjnego. Dodatkowo to model wiszący o pojemności 1 l. Dzięki temu sprawdzi się w obiektach publicznych i prywatnych. Jego uniwersalny design dopasujesz do każdej przestrzeni.

Nasz ranking wygrywają dozowniki bezdotykowe do dezynfekcji rąk. To urządzenia najbardziej higieniczne, co jest niezwykle ważne w czasie trwającej pandemii koronawirusa. Sprawdzą się w domu prywatnym i miejscach publicznych.

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon: 17 8545408

Lub napisz: sklep@softmm.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl